• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gry Wideo: Od Pong do Esportu

Najróżniejsze gry na przeglądarki są obecnie niesamowicie wręcz popularne, choć raczej nie ma w tym niczego szczególnie dziwnego. Przecież do cieszenia się wszystkimi rewelacyjnymi rzeczami jakie mają one do zaoferowania nie potrzebujemy żadnego wydajnego komputera – wystarczy prosta przeglądarka oraz dostęp do internetu. Z drugiej strony całe mnóstwo ludzi nawet o tym nie wie, ale niektóre tytuły tego typu potrafią być niesamowicie wręcz rozbudowane, zatem skrywają w sobie sporo doskonałej zabawy. Dodatkowo same w sobie charakteryzują się sporym zróżnicowaniem, zatem absolutnie każdy znajdzie wśród nich coś naprawdę dla siebie idealnego.
Świetną propozycją dla każdego poszukującego dobrego tytułu tego typu na pewno jest gra Zero Hero. Mówiąc w skrócie, gracze tworzą w niej własnego bohatera posiadającego oczywiście wiele różnych, specjalnych zdolności, aby później rywalizować nim z innymi ludźmi z całego świata. Gra jest nade wszystko niezwykle rozbudowana, w związku z czym dysponujemy tutaj ogromnymi możliwościami w czasie kreowania swojej postaci. Sama walka z pozostałymi graczami jest niesamowicie emocjonująca, a za specjalne osiągnięcia w tej dziedzinie otrzymujemy ciekawe nagrody. Wszystko to sprawia, że z grą tą będziemy mogli spędzić nawet całe tygodnie i nawet przez chwilę się nie nudzić. Gra jest oczywiście w pełni darmowa, a ponadto spotkamy się w niej z bardzo ciekawą grafiką.
Bez żadnych wątpliwości można w takim razie stwierdzić, że Zero Hero należy obecnie do zdecydowanie najlepszych tytułów na przeglądarki, z jakimi tylko spotkamy się w internecie. Jeżeli ktoś szuka dla siebie faktycznie dobrej rozrywki tego typu, to jak najbardziej powinien nieco bliżej się nią zainteresować.

1. Dowiedz się teraz

2. Otwórz link

3. Odwiedź stronę

4. Sprawdź stronę

Najlepsze Książki Dla Miłośników Fantastyki

Categories: Hobby

Comments are closed.